Fiyat Hesaplama

Nereden?

Nereye?

İl Ülke
İlçe
İl
İlçe

Gönderi Türü

Lütfen yapmak istediğiniz gönderi türünü seçiniz.

Dosya / Evrak Adet (Lütfen Belirtiniz)
Paket / Koli
Toplam Ücrete Esas Ağırlık (Hesaplayınız veya Giriş Yapınız)

Kullanılabilir Hizmetler ve Fiyatları

Aşağıda adresinizden adrese yapılacak gönderiler için; Adrese Kurye Çağırma Hizmeti, Taşıma Hizmeti, Adrese Teslimat Hizmeti dahil fiyatlar, Yurtiçi Kargo'nun her gün adrese teslimat yaptığı adresler için bilgi amaçlı olarak gösterilmiştir. Gönderiminizle ilgili gerçek fiyatlar, şubelerimizde yapılacak ölçüm ve tartım işlemi sonrasında oluşacaktır. Gönderinizi şubeye teslim etmeniz, alıcınızın gönderiyi şubeden teslim alması durumunda ilgili hizmet fiyatları tarafınızdan alınmayacaktır.

6475 sayılı Posta Hizmetleri Kanunu kapsamında belirtilen ticari değeri olsun veya olmasın eşya içeren 5 kg ağırlığın veya 50 dm³ hacmin altındaki posta maddesi ile kapsamında haberleşme niteliği taşıyan yazılar bulunmayan 30 kg ağırlığın veya 300 dm³ hacmin altındaki maddeleri içerir. İnternet sitemizin, Bireysel İnternet Şubesi, iPhone ve Android uygulamalarımızın fiyat hesaplama bölümünde ; Nihai hizmet bedelinin %2,35’i oranındaki tutar “posta hizmeti bedeli” adıyla faturaya eklenerek fiyatlandırma yapılır.

İnternet şube hizmetimize üye olarak hem gönderilerinizi %25 indirimli yapabilir, gönderilerinizi online olarak otomatik izlemeye alabilir, hem de çok daha gelişmiş fiyat hesaplama araçları kullanabilir, dilerseniz de adresinize kurye çağırma işlemi ile ödemenizi online olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz. İnternet şubemizle ilgili detay bilgi almak ve üye olmak içintıklayınız..

Tek parçada 100 kg veya 100desi (300 dm³ )üzeri gönderilerde taşıma hizmet bedeline “Ağır Gönderi Ek Ücret Bedeli” ayrıca eklenir

Tek seferde birden fazla parçanın gönderiminde bu ek ücret her bir parça için alınır.

Ücretlere yurtiçi fiyat listemizden ulaşabilirsiniz.

Hizmet
Fiyat
(KDV hariç)
İnternet Şubesi Fiyatı
(KDV hariç)
Tahmini Teslim
Tarihi

Ek Hizmetler ve Fiyatları

Teslimat Bilgi Hizmeti

Alıcı Ön Bilgi Hizmeti

Teslimat Bilgi Hizmeti: Gönderinin teslim edilmesi ile göndericinin cep telefonuna gönderilen bir sms ile; kime hangi tarih ve saatte teslimat yapıldığının bilgisinin aktarımı hizmetidir.

Alıcı Ön Bilgi Hizmeti: Gönderiye dair taşıma faturasının kesilmesi ile yola çıkmadan önce gönderinin teslimat şubesi, tahmini teslim tarihi bilgilerinin alıcının cep telefonuna gönderilecek bir sms ile iletilmesi hizmetidir.

Tahmini teslim tarihi olarak gösterilen zamanlar bilgi amaçlıdır. Yurtiçi Kargo'nun her gün teslimat yapılan adreslere, belirli günlerde teslimat yapılan adreslere ve teslimat alanı kapsamı dışındaki noktalara göre bu bilgi değişebilir. Ekspres gönderi hizmetimiz VIP hizmeti'nin hangi noktalara geçerli olduğu ve kesin teslimat zamanlamaları için Yurtiçi Kargo şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Ücrete Esas Ağırlık Hesaplama Aracı

Gönderi Sepetiniz

Toplam KG: -

Toplam Hacim(dm3): -

Toplam Ücrete Esas Ağırlık:-

Yeni Gönderi

En (cm)

Boy (cm)

Yükseklik (cm)

Ağırlık (kg)

Adet (Lütfen Belirtiniz)Adet

YURT İÇİ FİYATLARIMIZ:

Güncel Ürün ve Hizmet Fiyatlarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız.​​

YURT DIŞI FİYATLARIMIZ:​

Güncel Ürün ve Hizmet Fiyatlarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Pdf görüntüleyici programını indirmek için tıklayınız.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​