Nasıl Gönderi Yapabilirim?

İş Günü

Kargonuzun adresinizden alınmasını istiyorsanız 14.00’e kadar 444 99 99 Alo Yurtiçi Kargo'yu arayarak bildirebilir ya da 15.30’a kadar şubelerimize haber verebilirsiniz. Birimimiz iş planına göre talebinize dair bilgilendirme yapacaktır. Kargo görevlimiz adresinize gelecek, yetkili belgesini gösterip "Ambar Tesellüm" fişi vererek kargonuzu teslim alacaktır.

Gönderilerinizi 18.00'e kadar Türkiye genelindeki 900’den fazla birimimizden size en yakın olanına teslim edebilirsiniz.

En Yakın Şube

Haftasonu

Kargonuzun adresinizden alınmasını istiyorsanız 10.30’a kadar 444 99 99 Alo Yurtiçi Kargo'yu arayarak bildirebilir ya da 11.00’e kadar şubelerimize haber verebilirsiniz. Kargo görevlimiz adresinize gelecek, yetkili belgesini gösterip "Ambar Tesellüm" fişi vererek kargonuzu teslim alacaktır.

Dilerseniz saat 17.00’ya kadar herhangi bir Yurtiçi Kargo Şubesine gelerek de kargonuzu teslim edebilirsiniz.

Cumartesi günleri “VIP Çeyrek Gün ve VIP Şehir içi” hizmeti sunulmamaktadır. Resmi tatil günleri ve Pazar günleri ise şubelerimiz kapalıdır.

Yurtiçi Kargo olarak sizlerin hayatını daha da kolaylaştırmak amacı ile iPhone cep telefonları ve iPad’ler için Yurtiçi Kargo iPhone uygulaması, Android işletim sistemli cep telefonları için Yurtiçi Kargo Android uygulaması ve diğer tüm cep telefonları için m.yurticikargo.com mobil web sitesini hazırladık. Bu uygulamalar ile tüm hizmetlerimize tek tıkla ulaşabilir ve burada sunulan özel kampanyamız ile indirimli gönderi yapabilirsiniz.

Eğer bu hizmetlerin tümüne internet üzerinden ulaşmak ve kredi kartı ile ödeme dahil pek çok farklı hizmete ulaşmak isterseniz sizi internet şube hizmetimize bekliyoruz.

Tıklayın: http://bireysel.yurticikargo.com/

Gönderi Kanalları

​​​​​​​​