Gizlilik ve Güvenlik

Yurtiçi Kargo kurumsal web sitesi “www.yurticikargo.com”, bireysel internet şube hizmeti “bireysel.yurticikargo”, kurumsal internet şube hizmeti “selfservis.yurticikargo.com” ile tüm bu adreslerin alt sayfaları Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’ye aittir ve bu adresleri ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliliği ve gizliliği Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Sayfalarımızı, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir ayrıca ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Belirtilen sayfalarımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz kapsamında sizden temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. tarafından korunmaktadır. Bu sebeple kişisel bilgileriniz sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Adınız ve soyadınız, T.C kimlik numaranız, doğum tarihiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan web sayfalarımızda verildiği takdirde kaydedilmektedir. Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece kurumsal bilgilendirmelerimiz, aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini önemle rica ederiz. E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Belirtilen sayfalarımızda Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmenizi gerekmektedir. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’nin sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.

Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş., bu internet sitelerinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sebeple Güvenlik ve Gizlilik sayfamızı düzenli olarak kontrol etmenizi rica ederiz.​​​​​