Sosyal Sorumluluk

Arıkanlı Holding bünyesinde 1982 yılında Türkiye'nin ilk kargo şirketi olarak kurulan Yurtiçi Kargo, kurulduğu günden bu yana gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarında "başarılı, topluma faydalı kurumsal vatandaş" kimliği ile hareket etmektedir.

Türkiye'de örnek gösterilen bir şirket olmayı kurum misyonunu oluşturan en büyük unsurlardan sayan Yurtiçi Kargo, bu çerçevede, müşterilerine sunmuş olduğu hizmet kalitesinin ötesinde, toplumun ihtiyaç ve sorunlarına da eğilmeyi bir görev bilmiştir.

Türkiye'nin dört bir yanına ulaşabilen etkin Yurtiçi Kargo hizmet ağı, kendisi gibi Türkiye'nin toplumsal sorunlarına çözüm arayan dernek ve vakıfların ihtiyaç sahibi ailelere yönelik bilgilendirme, yönlendirme ve destek çalışmasında büyük önem taşıyan dağıtım organizasyonunun daha sağlıklı ve güvenli bir hale getirilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Yurtiçi Kargo, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarını aşağıda belirtilen dernek ve vakıflarla ortak projeler üretmek suretiyle, yürütmektedir. Bu çerçevede, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu ve halen desteklediği projeler:

Sosyal Sorumluluk Projeleri